Kėdainių „liūčių“ iniciatyva paaukota 11 litrų kraujo

2019 06 07

Kėdainių moterų LIONS klubas tęsia gražią tradiciją – vasarą pasitikti kraujo donorystės akcija. Jau ne vienerius metus tiek pačios klubo narės, tiek jų bičiuliai renkasi aukoti kraujo.

Šįkart kraujo aukoti atvyko 29 donorai, kraujo paimta iš 21 atvykusiojo. Iš viso surinkta 11 litrų kraujo. „Pajuokavome, kad šiandien paaukojome visą kibirą gyvybės eliksyro. Paaukotas kraujas – gyvybiškai reikalingas, jis gelbsti papuolusių bėdon gyvybe. Nuoširdus ačiū visiems prisidėjusiems prie donorystės akcijos“, – akcijos iniciatorių vardu sakė klubo vadovė Vilija Mockuvienė.

Moterys dėkingos jų iniciatyvą palaikiusiems medikams, bičiuliams, policijos pareigūnams, bendrovės ,,Linėja transport“atstovams.