Vilniaus LIONS moterų klubo sezono uždarymas

2019 06 02

Vilniaus LIONS moterų klubas darbų sezoną baigė su dideliu įgyvendintų socialinių iniciatyvų kraičiu. Daugelį metų globojami Nemenčinės vaikų ir paauglių socialinio centro vaikai buvo aprūpinti mokykliniais reikmenimis, įtraukti į įdomias bendras veiklas, apgaubti klubo narių dėmesiu. Šio centro globotinių vasaros stovykloms organizuoti buvo surengtas paramos koncertas. Kalėdinės labdaros mugės metu surinktos lėšos pasiekė sunkumų patiriančius žmones. Ilgametės iniciatyvos „Restorano diena“ (kuomet klubo narės pardavinėja savo sukurtus patiekalus) dėka Tokijo paralimpinių žaidynių bėgikė Aušra įsigis treniruotis skirtų sportinių batelių. Visai neseniai klubo narės Santaros klinikas papuošė želdynais – tai jau 6-erius metus puoselėjama tradicija. Klubo sezono uždarymo vakarą klubo narės skiria smagiam šurmuliui, planuoja būsimojo sezono darbus. Šios moterys niekada nesustoja!