Renginių kalendorius

Moters diena – kartu su Kauno moterų LIONS klubu

2019 03 07

Kauno moterų LIONS klubas kovo 07 dieną (ketvirtadienį) 18.30 val. Moters dienos proga kviečia į paramos vakarą-spektaklį „24 valandos iš Moters gyvenimo“,
kuris vyks Kauno valstybiniame lėlių teatre (Laisvės al. 87a, Kaunas).

„24 valandos iš Moters gyvenimo“ – tai tikros, stiprios ir fatališkos meilės trokštančių moterų istorijos, kurias perteikia aktorės Valda Bičkutė, Virginija Kochanskytė ir Daiva Rudytė. Rašytojas S. Zweigas sako: „Moters meilė pasižymi dideliu noru aukotis“, o aktorės tai interpretuoja: ,,Kartais tai – grožis, o kartais pražūtis, bet jeigu likimas atneša jausmus į tavo gyvenimą – brangink. Atmesk viską, kas buvo neigiamo, o visa kitą nešk per gyvenimą ir Dievui dėkok, kad tai buvo.“

Kvietimo kaina – 25 Eur. Surinktos paramos lėšos bus skirtos onkologinėmis ligomis sergančioms moterims.