Aukso medalis – už LIONS QUEST programos plėtrą

2019 01 23

Už puikų darbą plėtojant LIONS QUEST programą, labai sėkmingą darbą Ukrainoje, padedant skleisti LIONS QUEST programą, Vilniaus Karaliaus Mindaugo LIONS klubo narė Daiva Šukytė apdovanota LIONS klubų asociacijos prezidentės Gudrun Yngvadottir aukso medaliu! Tai antras pagal svarbą apdovanojimas LIONS organizacijoje. Sveikiname ir džiaugiamės!

„Man buvo skirtas apdovanojimas už tarnystę. Pasirinkau tarnauti ateičiai, nes LIONS QUEST programos reikalingos bet kurios tautos ateičiai. Jos padeda susikalbėti, pažinti save ir kitus, įveikti iššūkius. Tikėdami švietimo galia galime pasiekti pozityvių pokyčių. Priėmiau šį apdovanojimą kaip įsipareigojimą. Esame tik pusiaukelėje. Ačiū mūsų visai labai pagausėjusiai LIONS QUEST komandai už darbą kartu, ačiū visiems, kurie mus palaiko ir skatina eiti pirmyn, ačiū visiems, kurie tiki ir yra šalia, ypač ačiū Linas Slusnys. Dar daug turime nuveikti. Mes tarnaujame!“, – sakė Daiva Šukytė.

Daiva Šukytė