Telšių LIONS klubas

Telšių  LIONS klubas

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio trečiąjį trečiadienį.

Susirinkimų vieta - Telšių miškų urėdija (Berkinėnų kaimas, Telšių rajonas).

Inauguracijos data - 1997 m. balandžio 12 d.. Inauguravo Šiaulių LIONS klubas.

Kontaktai: tel. (8 444) 49 616, el. p.zmm@one.lt.

Telšių LIONS klubas yra Plungės LIONS klubo krikštatėvis.

Klubo pasididžiavimas - ilgalaikis projektas su Švedijos Satila Hyssna LIONS klubu, integruojant vaikus su fizine negalia „Ateities“ vidurinėje mokykloje. Įgyvendinant šį projektą buvo kompiuterizuota mokykla, įrengtas interneto vidaus tinklas, neįgaliems mokiniams vežioti į mokyklą padovanotas specialus autobusiukas, pagerinta buities ir mokomųjų dirbtuvių bazė, sudarytos sąlygos kai kuriems mokytojams kelti kvalifikaciją Švedijoje. Rūpinantis mokinių sveikatos reabilitacija, baseine įrengtas keltuvas, treniruoklių patalpa neįgaliesiems ir nupirktas treniruoklių komplektas įvairioms raumenų grupėms vystyti.

„Liūtai“ suteikė pagalbą pedagogei, auginančiai neįgalią dukrą - laiptinėje buvo įrengta nuožulni aikštelė, kad būtų galima vežimėliu vežioti sergančią mergaitę.

Klubas neįgaliuosius „Ateities“ vidurinės mokyklos mokinius tradiciškai sveikina Pasaulinę neįgaliųjų dieną ir su šv. Kalėdomis. „Liūtai“ mokyklai padovanojo 300 litrų talpos akvariumą.

Telšiškiai su Švedijos Satila Hyssna LIONS klubu Švedijoje kartu rengė akciją „Narkotikams - ne!“. Iš Žemaitijos sostinės buvo nuvežta 200 šluotų, kuriomis simboliškai buvo „šluojami“ narkotikai.

Nuolat rengiami labdaros vakarai, kurių metu surinktos lėšos skiriamos neįgaliesiems paremti. Klubo nariai su šeimomis dalyvauja įvairiose talkose, išvykose, renginiuose, tradiciškai palydi senuosius metus.

2013-2014 m. prezidentas  - Valdas Zykas.

Ankstesni klubo prezidentai:

1997-1998 m. prezidentas - Remigijus Gasparavičius, 1998-1999 m. prezidentas - Liudvikas Zubavičius, 1999-2000 m. prezidentas - Rimantas Adomaitis, 2000-2001 m. prezidentas - Algirdas Žebrauskas, 2001-2002 m. prezidentas - Juozas Butkevičius, 2002-2003 m. prezidentas - Algirdas Tarvainis, 2003-2004 m. prezidentas - Tomas Kurlys, 2004-2005 m. prezidentas - Augustinas Baltmiškis, 2005-2006 m. prezidentas - Pijus Pocius, 2006-2007 m. prezidentas - Rimantas Lapinskas, 2007-2008 m. prezidentas - Jonas Buivydas, 2008-2009 m. prezidentas - Žydrūnas Želnys, 2009-2010 m. prezidentas - Stanislovas Jurkus, 2010-2011 m. - Zenonas Mockus, 2011-2012 m. prezidentas - Evaldas Jurkonis.

Klubo nariai:

Rimantas Adomaitis, Augustinas Baltmiškis, Jonas Buivydas, Valentinas Bukauskas, Juozas Butkevičius, Steponas Algirdas Dačkevičius, Evaldas Jurkonis, Stanislovas Jurkus, Rimantas Lapinskas, Rolandas Lignugaris, Elijus Noreika, Pijus Pocius, Algirdas Tarvainis, Liudvikas Zubavičius, Algirdas Žebrauskas, Žydrūnas Želnys, Linas Siraštanovas, Valdas Zykas, Andrius Kausteklis, Zenonas Mockus, Sauginas Laurušonis, Artūras Liauzginas, Albertas Kojelė, Petras Ročius, Saulius Gedgaudas, Vytautas Barsteiga, Aurelijus Vaitiekus, Vytautas Rakickas.