Kauno Tauro LIONS klubas

Klubo susirinkimo vieta ir laikas: pirmas mėnesio antradienis 18 val.

Kontaktai: +370 98 32325, el. paštas: info@lions-tauras.lt

Svetainė: www.lions-tauras.lt

FB paskyra: https://lt-lt.facebook.com/LIONS.TAURAS

Klubo inauguracijos data: 2010 m. gegužės 8 d.

Klubas padėjo įsikurti („krikštatėviai“) Kauno moterų LIONS klubui.

2018-2019 m. prezidentas Minvydas Ragulskis

viceprezidentas Virginijus Urmilevičius

iždininkas Mindaugas Bičkauskas

sekretorius Arūnas Gedeikis

Klubo nariai:

Arimantas Gudaitis, Minvydas Ragulskis, Mindaugas Bičkauskas, Ramūnas Paražinskas, Gintautas Narkus, Arūnas Gedeikis, Almantas Pėstininkas, Edmundas Unguraitis, Arvydas Bagdonavičius, Žilvinas Neliubšys, Giedrius Laukaitis, Vincentas Veikutis, Mindaugas Damalakas, Virginijus Urmilevičius, Renaldas Raišutis, Sigitas Bubnys, Jonas Vaičenonis, Žydrūnas Klivečka.

Ankstesni klubo prezidentai:

Almantas Pėstininkas 2008-2009 m., Mindaugas Bičkauskas 2009-2010 m. , Ramūnas Paražinskas 2010-2011 m., Jonas Vaicenonis 2011-2012 m., Almantas Pėstininkas 2012-2013 m. , Edmundas Unguraitis 2013-2014 m. , Žydrūnas Klivečka 2014 - 2015 m., Gintautas Narkus 2015-2016 m., Žilvinas Neliubšys 2016 - 2017 m.

Klubas globoja:

Vaikų darželį „Spindulėlis“, VDU ir KTU regėjimo negalią turinčius studentus, vaikų sveikatos ir integracijos klubą „Sauliukas“, vaikų sanatoriją „Žibutė“ Kačerginėje.

Tradiciniai klubo metų labdaros renginiai:

Rudens sezono spektaklis (premjera), vyksta rugsėjo-lapkričio mėnesiais;

Pavasario sezono spektaklis (gastroliuojantis teatras), vyksta kovo-balandžio mėnesiais;

Boulingo turnyras, vyksta vasario mėnesį;

Mix Petankės“ turnyras, kur kartu žaidžia sveiki ir fizinę – protinę negalią turintys žaidėjai. Šis turnyras vyksta jau dešimt metų, yra organizuojamas ir dalinai finansuojamas klubo.

ROBOLYGA – Kauno regiono robotų turnyras vaikams. Finansuoja išskirtinai klubas.

Programa „Akinukai“. Socialiai remtinų vaikų aprūpinimas akinukais pagal Kauno rajono socialinio skyriaus paraiškas. Tęstinė programa vyksta jau keletą metų.