Kauno Tauro LIONS klubas

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio pirmąjį antradienį.

Susirinkimų vieta - UAB "Lemora" patalpose Technikos g. 8A, Kaunas.

Inauguracijos data - 2010 m. gegužės 8 d. (įkurtas 2008 m.). Inauguravo Kauno LIONS klubas.

Kontaktai: tel. 8 620 20207, el. p. info@lions-tauras.lthttp://www.lions-tauras.lt/

Mūsų klubas, gyvuojantis jau šešis metus, surinko per 150 000 litų, kurie buvo skirti akliems ir silpnaregiams studentams remti, reabilitacinei vaikų ligoninei “Žibutė“ Kačerginėje, Kauno miesto ir rajono socialinės rizikos šeimų vaikų akiniams įsigyti. Rėmėme ir remiame neįgaliuosius sportininkus. Nuolatos remiame edukacinius projektus vaikams su negalia. Kasmet organizuojame tradicinius labdaros projektus spektaklius Kauno dramos tetare, taip pat kartu su Kauno LIONS klubu ir Kauno tarptautiniu M.K.Čiurlionio LIONS klubu kiekvienais metais organizuoja žymiausių atlikėjų koncertą, jautriai pavadintą „Aš noriu matyti pavasarį".

Taip pat esame atlikę daug kitų svarbių darbų (suremontuoti fortepijonai, nupirkti kompiuteriai, elektroniniai knygų skaitytuvai, muzikos instrumentai, buities reikmenys, suteikta parama įvairių sričių respublikiniams moksleivių konkursams, negalią turinčių laisvalaikiui), kurių dėka suteikta viltis ir bendravimo džiaugsmas mus supantiems neįgaliesiems, draugams, kolegoms, pagalbos prašantiems..

2016 - 2017 m. prezidentas - Žilvinas Neliupšys.

Ankstesni klubo prezidentai:
2008-2009 m. prezidentas- Almantas Pėstininkas, 2009-2010 m. prezidentas - Mindaugas Bičkauskas, 2010-2011 m. prezidentas - Ramūnas Paražinskas, 2011-2012 m. prezidentas - Jonas Vaicenonis, 2012-2013 m. prezidentas - Almantas Pėstininkas, 2013-2014 m. prezidentas - Edmundas Unguraitis, 2014 - 2015 m. prezidentas - Žydrūnas Klivečka, 2015-2016 m. prezidentas - Gintautas Narkus.

Klubo nariai:
Arvydas Bagdonavičius, Mindaugas Bičkauskas, Sigitas Bubnys, Žydrūnas Klivečka, Gintautas Narkus, Žilvinas Neliubšys, Ramūnas Paražinskas, Almantas Pėstininkas, Edmundas Unguraitis, Jonas Vaičenonis, Arūnas Gedeikis, Arimantas Gudaitis, Minvydas Ragulskis, Virginijus Urmilevičius, Donatas Nėnius, Giedrius Laukaitis, Mindaugas Damalakas.