Kauno moterų klubas "LIONS"

Kauno moterų Lions klubas

Klubas renkasi kas antrą mėnesio trečiadienį.

Susirinkimų vieta - restoranas “Legenda”, Šiaurės pr. 5A, Kaunas.

Inauguracijos data - 2017 m. rugsėjo 16 d. Inauguravo Kauno Tauro LIONS klubas.

Kontaktai: +370 699 46960, el.paštas info@kmklions.lt, tinklapis www.kmklions.lt,

2017 m. minint pasaulinės organizacijos Lions 100-etį aktyvios, įvairias profesijas atstovaujančios  ir norinčios dalintis gerumu moterys suvienijo jėgas ir įkūrė Kauno moterų Lions klubą.

Klubo veiklos pagrindinis tikslas – suvienijus bei įdarbinus skirtingą patirtį, talentus ir didžiulį norą padėti, prisidėti sprendžiant vaikų su negalia, moterų užimtumo ir socialines problemas, sunkiai besiverčiančių šeimų materialinius iššūkius.

Tik įsikūręs ir energija trykštantis Kauno moterų Lions klubas tamsius rudens vakarus siekia sušildyti kviesdamas į organizuodamas labdaros renginius: jautrų monospektaklį „Gaidukas“ (pagr.vaidmuo – M. Jampolskis) ir išvaizdos negalią turinčio berniuko istoriją pasakojančio filmo “Stebuklas” premjerą. Renginiu metu surinktas lėšas planuojama skirti klubo išskirtoms prioritetinėms kryptims.

Pritardamos V. Čerčilio minčiai „mes gyvename iš to, ką gauname; bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“, Kauno Lions klubo moterys siekia kurti jaukią, smagią bendruomenišką klubo aplinką, kurioje būtų realizuojami prasmingi darbai.

2017 - 2018 m. prezidentė – Vaiva Klivečkienė

Kauno moterų Lions klubo narės Lions 100-ečio renginyje Druskininkuose