Kauno moterų klubas "LIONS"

„Mes gyvename iš to, ką gauname; bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“, - V. Čerčilis.

2017 m., minint pasaulinės organizacijos Lions 100-etį aktyvios, įvairias profesijas atstovaujančios ir norinčios dalytis gerumu moterys suvienijo jėgas ir įkūrė Kauno moterų Lions klubą. Siekia kurti jaukią, smagią bendruomenišką klubo aplinką, kurioje būtų realizuojami prasmingi darbai.

Klubo susirinkimų vieta ir laikas: restoranas “Legenda”, Šiaurės pr. 5A, Kaunas; kas antrą mėnesio trečiadienį.

Inauguruotas - 2017 m. rugsėjo 16 d. Inauguravo Kauno Tauro LIONS klubas.

Kontaktai: +370 699 46960, el.paštas info@kmklions.lt,

Svetainė www.kmklions.lt,

2018 - 2019 m. prezidentė - Adrija Paknienė

viceprezidentė - Živilė Vikertienė

sekretorė - Giedrė Janušauskė

iždininkė - Vilma Jankauskienė

Klubo narės:

Gerda Asipavičienė, Inga Bulotienė, Milda Dambrauskienė, Vilma Jankauskienė, Giedrė Janušauskė, Edita Juknevičienė, Jurgita Juodeikienė, Vaiva Klivečkienė, Dalė Kvederavičiūtė, Skirmantė Mačiulevicė, Aida Mankuvienė, Kristina Morkūnaitė, Adrija Paknienė, Jurgita Šekliuckienė, Gerda Storpirštienė, Dainora Tumienė, Jurgita Velickienė, Renata Vertelienė, Živilė Vikertienė.

Ankstesnės klubo prezidentės:

2017 - 2018 m. – Vaiva Klivečkienė

Klubo veiklos pagrindinis tikslas – suvienijus bei įdarbinus skirtingą patirtį, talentus ir didžiulį norą padėti, prisidėti sprendžiant vaikų su negalia, moterų užimtumo ir socialines problemas, sunkiai besiverčiančių šeimų materialinius iššūkius.

Jaunas ir energija trykštantis klubas tamsius rudens vakarus siekia sušildyti kviesdamas į organizuodamas labdaros renginius: jautrų monospektaklį „Gaidukas“ (pagr.vaidmuo – M. Jampolskis) ir išvaizdos negalią turinčio berniuko istoriją pasakojančio filmo “Stebuklas” premjerą. Renginiu metu surinktas lėšas planuojama skirti klubo išskirtoms prioritetinėms kryptims.