Kauno M. K Čiurlionio LIONS klubo dovana

Mažuosius pacientus Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos Onkologijos ir hematologijos sektoriuje slaugantys teveliai ir personalas džiaugiasi nauja skalbimo mašina ir skalbinių džiovykle. Šią dovaną jiems įteikė Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas.

„Aktyvi mūsų klubo narė Iveta Šikšniuvienė kiekvieną savaitę lankosi Kauno klinikų Vaikų ligų klinikoje su Kaniterapinės pagalbos centru. Artimai bendraudama su sergančių vaikų šeimomis. Iveta matė, ko trūksta ligoninėje, kad būtų pagerintos mažųjų ligonių ir jų tėvelių buities sąlygos. Būtent ji ir įkvėpė mus prisidėti prie Onkologijos ir hematologijos sektoriaus gerovės,” – savo motyvus padėti mažiesiems Kauno klinikų pacientams vardijo Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubo prezidentė Rūta Budreckienė.

Nauja skalbimo mašina ir skalbinių džiovykle ypač džiaugėsi skyriaus vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Janina Arcišauskaitė: „Esame labai dėkingi už šią dovaną. Kiekvienas geras darbas mums yra svarbus. Kartais stebiuosi, kiek žmonės turi supratimo ir gerumo“.

Visame pasaulyje LIONS klubai padeda akliesiems ir silpnaregiams, seneliams, daugiavaikėms šeimoms ir vaikų namų gyventojams. Klubų veikla geriausiai atsispindi šūkyje „Mes tarnaujame!”. Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas gelbsti ir onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. „Bendradarbiavimas su Kauno klinikų Vaikų ligų klinika yra naujausias mūsų projektas,” - pasakojo klubo prezidentė R. Budreckienė.

Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubo ir Kauno Šv. Jurgio Kankinio konvento brolių pranciškonų iniciatyva kiekvieną mėnesį aukojamos Šv. Mišios už onkologinėmis ligomis sergančius pacientus bei jų artimuosius.  Kauniečiai aktyviai prisideda ir buriant onkologinių ligų paliestų žmonių bei jų artimųjų bendruomenę.