COVID-19: kaip LIONS padeda

Reikalinga visų pagalba – susitelkime ir aukokime

Covid-19 LIONSŠiandien mūsų bendros pastangos, kaip niekada anksčiau, turi didžiulę jėgą ir prasmę. Prasidėjus koronaviruso protrūkiui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė pasaulinę pandemiją. Visas pasaulis sunerimęs ir išsigandęs. Ir tai dar ne pikas. Virusas milžinišku greičiu beldžiasi į kiekvieno mūsų duris ir reikalauja greitų bei efektyvių veiksmų, sutelkiant visuomenę ir mobilizuojant visus resursus kovai su šiuo dar neregėtu iššūkiu. Vyksta lenktynės su laiku. Reikalinga visų pagalba.

Lietuvos LIONS klubų asociacija kviečia visus susitelkti kovai su COVID-19 virusu, padėt vietos bendruomenėms įsigyti apsaugos priemonių, aukoti ir kaupti – tam skirta speciali LIONS sąskaita: a.s. LT123500010002249247, PAYSERA bankas, gavėjas Lietuvos LIONS klubų asociacija (juridinio asmens kodas 300082146), paskirtis – parama.

Kviečiame klubus ir kiekvieną asmeniškai (pavienius asmenis (LIONS narius ir bet kuriuos kitus asmenis, nebūtinai LIONS), taip pat verslo įmones, organizacijas ir pan.) kas kiek šiandien galite, aukoti šią LIONS sąskaitą kovai su COVID -19 virusu, nes resursai reikalingi čia ir dabar.

Už surinktas lėšas padėsime įsigyti medicinos priemonių, reikalingų medikų darbui, ligonių gydymui, prevencijai. Sunku numatyti visus galimus poreikius ir scenarijus, tačiau šiuo metu aiškinamės, kokios pagalbos ir priemonių labiausiai reikia atskirų miestų ligoninėms, poliklinikoms, privačioms klinikoms, kitoms medicinos įstaigoms, savivaldybėms, LIONS globojamoms organizacijos ir šeimoms bei pan.

Šiuo išbandymo laiku, kaip niekada kitąkart, mes visi galime susitelkti ir prisidėti prie kovos su klastinga liga, jos prevencijos ir pagalbos medikams, žmonėms, kiekvienam sau. Apjungiame jėgas bendram tikslui su Lietuvoje veikiančiomis skėtinėmis organizacijomis, tokiomis kaip Rotary, Pramonininkų konfederacija, Nekilnojamojo turto plėtros asociacija, iniciatyva „Stiprūs kartu“, Gynybos paramos fondu ir kt. Konsoliduojamės ne vienam veiksmui, o nuolatiniam darbui, kol reikės, kol įveiksime virusą.

Susivienykime ir padėkime savo vietos bendruomenėms, kaimynams susidoroti su iškylančiomis problemomis, baimėmis ir panika. Pasitelkime savo vienybės jėgą pasaulio ir žmonijos išsaugojimui.

Vilkaviškio LIONS klubo vykdoma socialinė iniciatyva "Vilkaviškio senjorai, likite namuose"

Kauno Tauro LIONS klubas nuo kovo 16 d. pradėjo naują labdaringą projektą PIETŪS - 1808 Korona karštosios linijos medikams, šauliams ir savanoriams. #StiprūsKartu1808

Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubas "Smiltė" inicijavo akciją "Apsaugotas medikas - ramesnis pilietis"

Vilkaviškio LIONS klubas nupirko marlės, surado savanores siuvėjas ir įsipareigojo pasiūti 2000 vnt. apsauginių kaukių (8 sluoksniai).

"Kėdainių Liūtės Savo krašto medikams dovanojo vienkartinių pirštinių, nes tik jų gavom nupirkti. Tai net graudu, kai kurie gydytojai kone apsiverkė – jiems visko reikia." - pranešė Kėdainių moterų LIONS klubo prezidentė Vilija.

Ukmergės LIONS klubas Ukmergės medikams nuvežė vienkartinių kombinezonų bei apsauginių skydelių.

Šiaulių moterų LIONS klubas, užsakė 1000 medicininų kaukių-respiratorių.