2019-2020 m. gubernatoriaus Almanto Pėstininko sveikinimo žodis

Sveikinimo žodis LIONS nariams

2019-20č0 m. sezoną LIONS judėjimą lydi tarptautinio LIONS prezidento dr. Jung-Yul Choi kvietimas tarnauti, pasitelkiant didžiulią LIONS judėjimo įvairovę: žmones, tautas, veiklas, charakterius, pomėgius... Visi esame skirtingi, bet mus jungia vienas žodis ir vienas mūsų veiklos leitmotyvas - LIONS. Esame "liūtai"!

LIONS ir toliau veikia penkiose prioritetinėse srityse: pagalba žmonėms su regėjimo negalia, sergantiems diabetu ir onkologinėmis vaikų ligomis, skurdo mažinimas ir aplinkos apsauga. Keičiasi tik tai, kad LIONS veikloje atsiranda vis daugiau atvirumo, viešumo. Klubų tarpusavio bendradarbiavimas ir LIONS narių vienybė sukuria dar didesnę jėgą, kuri leis mums su džiaugsmu ir pasididžiavimu imtis naujų gerų darbų bei tęsti pradėtuosius.

Būdami skirtingi, tarnaukime vienybėje!

Almantas Pėstininkas

2019-2020 m. gubernatorius